Kurumsal Eğitimler

TEİD bünyesinde 2016 yılında kurulan TEİD Akademi’nin amacı etik ve uyum konusunda eğitim almak ve/ veya bu konularda kendini geliştirmek isteyen profesyonellerin uluslararası seviyede eğitim almalarını, güncel bilgeleri almalarını sağlamaktadır. TEİD Akademi “Kurumsal Etik ve Uyum Yönetimi” Sertifika Programı yurtdışındaki muadilleri Society of Corporate Compliance and Ethics – SCCE (A.B.D) ve The Ethics Institute – TEI (Güney Afrika) sertifika program içeriklerinin harmanlanmış ve Türkiye’ye adapte edilerek geliştirilmiş bir programdır.

Program 45 saatlik bir program olup en az 36 saat katılım şartı koşulmaktadır. TEİD Akademi sertifika programı içeriği her dönem gözden geçirilerek yeni dersler ve yeni konuları bünyesine eklemektedir. 45 saatlik programın sonunda öğrenilen bilgilerin uygulanacağı bir tez çalışması bulunmaktadır. 2016 senesinden bugüne 10 dönemini geride bırakmış ve 230’u aşkın mezun ağına sahip olan “Kurumsal Etik ve Uyum Yönetimi Sertifika Programı” TEİD Akademi’nin başlıca ürünüdür. TEİD Akademi eğitmen kadrosunda 50’yi aşkın eğitmen bulunmakta ve bu eğitmenlerin hepsi etik ve uyum konusunda deneyimli, hali hazırda üye şirketlerinde bu fonksiyonda çalışmakta veya bu konularda danışmanlık vermektedirler.

“Kurumsal Etik ve Uyum Yönetimi” Sertifika Programı’nın yanı sıra TEİD Akademi çatısı altında kurumlara özel Kurumsal Eğitim programları da sunmaktadır. Bu eğitimler kurumların etik ve uyum konusunda çalışanlarına ve/veya iş ortaklarına yönelik verecekleri etik ve uyum konu başlıklarında eğitim, sohbet, konferans, webinar, çalıştay, “Etik Günü/Haftası” etkinlikleri veya farkındalık faaliyetlerinin organizasyonu formatında olabilir. TEİD Akademi Kurumsal Eğitim başlıklarını incelemek için bu sayfayı tıklayınız. Son olarak, TEİD Akademi Modüler Eğitim Programları: Yarım veya tam gün olarak planlanan modüler eğitimleri ile belirli bir konuda uzmanlaşma, pratik atölye çalışmaları ile bilgilerin pekiştirilmesi hedeflemektedir.

Kurumsal Etik ve Uyum Yönetimi

KURUMSAL EĞİTİMLERİMİZ

TEİD Akademi Kurumunuza Özel Eğitimler tasarlıyor!


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/pit2120/:/tmp/:/var/tmp/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/php74/lib/:/usr/local/php81/lib/:/usr/local/php74/lib/:/usr/local/php82/lib/:/usr/local/lib/php/) in /home/pit2120/domains/teidakademi.com/public_html/wp-includes/l10n/class-wp-translation-controller.php on line 106