Av. Filiz Toprak Esin

 

Av. Filiz Toprak Esin

Filiz Toprak Esin, 2006 yılında Gün + Partners’da çalışmaya başlamıştır. Halen şirketler, birleşme ve devralmalar, ticari suçlar ve yolsuzlukla mücadele ve rekabet çalışma alanlarında ortak avukat olarak çalışmaktadır.

Filiz Toprak Esin, çeşitli birleşme ve devralma işlemleriyle ilgilenmiş ve Türkiye’de yatırım yapan ve faaliyet gösteren çok sayıda çok uluslu şirkete hukuki destek vermiştir. Filiz Toprak Esin, şirket kuruluşundan tasfiyesine kadar bir şirketin günlük işlerinde ihtiyacı olabilecek her türlü ticaret hukuku ve sözleşme danışmanlığını sunmaktadır.  

Filiz Toprak Esin, aynı zamanda rekabet hukuku ve ticari suçlar dahil odaklı olmak üzere, şirketlerin uyum süreçleri hakkında geniş deneyime sahiptir. Çeşitli büyük ve çok uluslu şirketlerin Türkiye’deki iştiraklerine yolsuzlukla mücadele anlamında destek olmakta, uyum süreçlerine ilişkin önleyici tavsiyeler vermektedir. Aynı zamanda şirket yöneticileri hakkında açılan beyaz yaka suçlarına ilişkin soruşturma ve davalarda müvekkilleri ilgili kurumlar ve mahkemeler nezdinde temsil etmektedir.

By | 2020-08-13T17:27:42+03:00 Mart 11th, 2019|Av. Filiz Toprak Esin için yorumlar kapalı