TEİD Akademi Mezunlarımız

 

14. DÖNEM – 2023 TEİD AKADEMİ MEZUNLARIMIZ

İSİM SOYİSİMFİRMA
Ahmet AksanTekfen İnşaat / Tekfen Holding
Arzu Alıcı Cabıbp
Aslı İmir YaşarGetir Perakende Lojistik AŞ
Başak AnmanTAV Holding – BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
Begüm LavkorTEMSA
Büşra ÖzkanConsulta İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuati Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.
Cansu AydınSOCAR Türkiye
Ceren AtaUnmaş Unlu Mamüller Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Damla ÇınkırBns Gıda ve Turizm Himetleri A.Ş. /Sushico
Derya FıratNuh Çimento San. A.Ş
Dilara Tajik SelçukDigiturk
Duygu Asena KöşkerTAV Esenboğa Yatırım, Yapım ve İşletme A.Ş.
Ece İlciKızılyel & Partners Hukuk Bürosu
Eda Nur AkgülErten Avukatlık
Ersin Berk UsukToros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Esra EyceoğluENERJİSA
Ferda İşcanMavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.
Gökçe ArifoğluTOGG
Göksu Arslan YürükBorusan Holding
Gözde BaşkoçConsulta İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.
Gözde YolalTAB Gıda San. ve TİC. A.Ş.
Güliz Uluağaçİnci Holding
Hande Büşra KarasoyTürk Hava Yolları AO
Havva Gönül IşıkToros Tarım ve Sanayi A.Ş.
Hazel Ataman OnurBorusan CAT
Hülya GüneşliSanmar Denizcilik Makine ve Tic. A.Ş.
İlkay TaşEczacıbaşı Holding A.Ş.
İpek Yasemin GirginIntegrity Partners
Mehmet Fatih KerimoğluPenta Teknoloji
Mehveş ÇömlekçioğluTAV Holding
Melis Eylem AkyıldızGetir Perakende Lojistik AŞ
Miray ÇevikpehlivanUnmaş Unlu Mamüller Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Müge UsluCoca-Cola İçecek
Neslihan KöroğluMavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.
Nisa ÇevikIntegrity Partners
Nur Selen DemiralpVolkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
Oğuz ŞahinSysmex
Okan MetinerCK Enerji
Pınar YalçınTürk Hava Yolları A.O.
Seda Gedik AktaşTOFAŞ
Sena ÖnerTemsa Skoda Ulaşım Araçları A.Ş.
Seray Karlav ÖzbekTestinium Teknoloji Yazılım A.Ş.
Şırvan TanrıkuluKoçSistem
Tuğba Begüm TerziÖzay Hukuk Bürosu
Vedia Nihal KoyuncuÇanakkale Otoyol ve Köprüsü İnşaat Yatırım Ve İşletme A.Ş
Yağmur Tuğçe AkçaTOGG
Yeşim Yücetürk GönenUnmaş Unlu Mamüller Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yiğitcan BozoğluAras Kargo
Zeynep Kedici ÖzençTofaş
Zeynep KurtTüpraş
  
13. DÖNEM – 2023 TEİD AKADEMİ X KOÇ TOPLULUĞU 2. DÖNEM MEZUNLARIMIZ
İSİM SOYİSİMFİRMA
Aslı ŞahinkayaSetur Servis Turistlik A.Ş
Başak Elmacı GülkunArçelik-LG Klima San. ve Tic. A.Ş.
Berfin YıldızKoçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş
Çağlar KoçerTofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.
Can ErselcanTek-Art Kalamış (Setur)
Cansel Baydinç TekinEntek Elektrik Üretimi A.Ş.
Cansın YavuzWat Motor Sanayi ve Ticaret A.Ş
Deniz TunaKoç Yaşa Çok Yaşa Medikal A.Ş.
Deniz Yeltekin YığınEntek Elektrik Üretimi A.Ş.
Dilara Öner YardımcıOtokoç Otomotiv
Ece ErselcanKoç Holding A.Ş.
Ezgi Gönenç Aykol ErkoçIngage Dijital PazarlamaHizmetleri A.Ş.
Funda TüfekçiZer Merkezi Hizmetler ve Tic. AŞ.
İlayda ÇelikKoç Holding A.Ş.
İmgesu UstaYapı Kredi Bankası A.Ş.
İrem YılmazFord Otomotiv Sanayi A.Ş
İrfan AcarTek-Art Kalamış (Setur)
Kübra DağRmk Marine Gemi Yapım Sanayi ve Deniz Taşımacılığı İşletmesi A.Ş.
Melissa AdayTürk Traktör ve Ziraat Makineleri A.Ş
Merve Ortunç SağıroğluIngage Dijital PazarlamaHizmetleri A.Ş.
Neslihan AkçaToken Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.
Özge AlbustanoğluSendeo Dağıtım Hizmetleri A.Ş
Özgün YılmazKoç Üniversitesi
Selin KocabayEltek Elektrik Enerjisi
Serhat ÇekimKoçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş
Tuba Naz BozkurtBaki Demir Export A.Ş.
Tuğba KalınFord Otomotiv Sanayi A.Ş.
Duygu KamalıYapı Kredi Bankası A.Ş.
Begüm YüzügüzelSetur Servis Turistlik A.Ş
Merve İpezerOpet Petrolcülük A.Ş.
Muhammet AltıntaşOpet Petrolcülük A.Ş.
Ece Sena ÇıplakSendeo Dağıtım Hizmetleri A.Ş
Berna EtyemezBilkom Bilişim Hizmetleri A.Ş.
Naz Altınsoy UçarArçelik
Talih YükselKoç Finansman A.Ş.
  
12. DÖNEM – 2022 TEİD AKADEMİ MEZUNLARIMIZ
İSİM SOYİSİMFİRMA
Almıla ÖztürkCoca-Cola İçecek A.Ş.
Aslı ÜründülBTA Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
Aynur CanpolatTürkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Genel Müdürlüğü
Başak ABİDİNToros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Beril Sadıklar KonakçıKP Law
Burçe DemirağYapı Merkezi Holding A.Ş.
Ebru Çetin KeskinPark Cam San. Tic. A.Ş.
Elif Buse İskender AbbasoğluEnerjisa Elektrik Dağıtım Şirketleri
Elif KoçbeyPanasonic Electric Works Türkiye
Emine Bülbül ÇanaklıPark Cam San. Tic. A.Ş.
Ezgi EğilmezPanasonic Electric Works Türkiye
Ezgi SarıkayaAkçansa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Filiz Karabayİnci Holding
Hande Alara TetikSOCAR
Hasan Onur ÇolakAras Kargo Yurtiçi Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
Hazal Albine AğörenDanone Türkiye
Hüma MuhaddisoğluCoca-Cola İçecek A.Ş.
Kadriye Pınar KuzuTürkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Genel Müdürlüğü
Neyir AratTAV Havalimanları Holding
Özge YılmazMaxion İnci Jant
Salime Pınar DenizKoton
Seçkin CemiloğluGülçiçek Kimya ve Uçan Yağlar San. ve Tic. A.Ş.
Seda Ece HekimogluBant Boru San. ve Tic. A.ş.
Seda Gür ArısoyMartur Fompak International
Selma Meydan MeteGülçiçek Kimya ve Uçan Yağlar San. Tic. A.Ş.
Şenay Dönmez GünToros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Sevinc NovruzovaAzercell Telecom LLC
Sinem Büyükkeçeci ÇopurEnerjisa Dağıtım Şirketleri
Tolgay AltayVolkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
  
11. DÖNEM – 2022 TEİD AKADEMİ MEZUNLARIMIZ
İSİM SOYİSİMFİRMA
Ali Rıfat Aykan 
Aslıhan KaplanTurkcell
Ayşe MenteGetir Perakende Lojistik A.Ş.
Ayşegül AlsanOPET
Batuhan BalDiri Legal
Berkan KaplanTeklas Kauçuk Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bilge BükelYapı Merkezi
Bulus OrhanPetrol Ofisi
Buse KaraPetrol Ofisi
Çağla UsluTurkcell
Ceren ÇindemirTürkiye Vakıflar Bankası T.A.O
Deniz Mina KüpanaKavlak Avukatlık Bürosu
Deniz Selda KoçakMNG Kargo Yurtiçi Ve Yurt Dışı Taşımacılık
Duysel Daştan AkgülBorusan Holding A.Ş.
Ece Deniz AykaçCoca-Cola İçecek
Ela YiğinDitaş Deniz İşletmeciliği ve Tankerciliği A.Ş.
Eren ÜreyDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Eser TaşcıGoodyear
Evren BayraktaroğluDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Evrim Demir SinerVakıfbank
Ezgi KoyukanENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş.
Fatma DevrimTüpraş
Gonca Aktürk KabadayıPark Cam San. Tic. A.Ş.
Gönül GündüzPark Cam San. Tic. A.Ş.
Gülsüm ÇöplüoğluVakıfbank
Günsel Yener GirgiçUCB Pharma A.Ş.
Güzel YıldırımMp Turkey Turizm A.Ş.
Halim Özgün AlemdarICA İçtaş Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu Yatırım ve İşletme A.Ş.
Hande BilgiPetrol Ofisi A.Ş
Harun KoyunoğluAras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş.
Hidayet Nalan TüzelÇemtaş Çelik Makina San Tic A.Ş.
İsmail Orhan SönmezBalıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş.
Kasım ÖztürkDanone
Kemal ŞaşalÇelebi Hava Servisi A.Ş.
Kerim BayatDowaksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Müge YıldızAli Raif İlaç Sanayi
Medeni ŞahinİHH İnsani Yardım Vakfı
Melike Gamze AksoyTürkiye Petrol Rafinerileri A.Ş
Merve ArslanTüpraş
Nazire UlusoyIC Holding
Nebahat KesginLogo Yazılım
Necdet KılıçaslanMey Diageo
Özge Fidan KartalÇelebi Hava Servisi A.Ş.
Özlem BaşlamaMersin Uluslararası Liman İşletmeciliği A.Ş.
Özlem Tuzcuoğlu BayatGoodoffices Consulting Mediation
Said ErdoğanTurkcell
Selin GökbenderIC İbrahim Çeçen Yatirim Holding A.Ş.
Sermin Yurdacan FencimenSiemens Leasing
Sevgi Unan 
Sezen Acar AydinAk Portföy
Sibel GülerBorusan Holding A.Ş.
Sibel Köklü BerkmanLogo Yazılım
Sıla ErşenRecordati
Tahsin KandemirPanasonic Life Solutions Elektrik San. Tic. A.Ş
Tuğba NemlioğluGensenta/Amgen İlaç A.Ş.
Zeynep BarışAxa Sigorta
  
10. DÖNEM – 2022 TEİD AKADEMİ X KOÇ TOPLULUĞU
İSİM SOYİSİMFİRMA
Ahmet Serdar KayhanFord Otomotiv Sanayi A.Ş.
Ayça DemirOpet Petrolcülük A.Ş.
Ayşe Çağla TerzioğluEntek elektrik üretimi A.Ş.
Begüm BatmanoğluTürkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.
Bengisu BalabanRam Dış Ticaret A.Ş.
Burak DemirtaşToken Ödeme Sistemleri ve E-Para
Bülent SarıcaKoç Finansman A.Ş.
Büşra Dağ UzAygaz A.Ş.
Deniz SisaKoçSistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
Derin Merve FıratTanı
Doğukan İlhanDivan Turizm İşletmeleri A.Ş.
Ece BüyükdeveciYapı ve Kredi Bankası
Eda SeyhanKoç Holding A. Ş.
Ege MutluOtokoç Otomotiv Tic. ve San. A.Ş.
Erol SağlamDivan Turizm İşeltmeleri A.Ş.
Ersin KaplanYapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Emre KayaDemir Export A.Ş.
Emre TaşkınKoç Finansman A.Ş.
Esen İrtem KaragozTürkiye Petrol Rafineriler A.Ş.
Ezgi ÖzdemirZer Merkezi Hizmetler ve Tic. A.Ş.
Ezgi GülerDitaş Deniz İşletmeciliği ve Tankerciliği A.Ş.
Fatma Berna AlkanAmerikan Hastanesi
Halide SolmazDitaş Deniz İşletmeciliği ve Tankerciliği A.Ş.
Hande Yılmaz TuraTofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.
Hatice AkyıldırımYapı ve Kredi Bankası A.Ş.
İrem KörgenYapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Mehmet Tolga İncazYapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Melis Özsan DenizFord Otosan
Melis SezginOpet Fuchs Madeni Yağ A.Ş.
Mina Çetiner ÖzçelikArçelik A.Ş.
Murat AlınmışKoç Fiat Kredi Finansman A.Ş.
Mustafa Celal ÖzoArçelik-LG Klima San. vE Tic. A.Ş.
Nilay KırlıOpet Fuchs Madeni Yağ San. ve Tic. A.Ş
Oğuz AtmacaOtokoç Otomotiv Tic. ve San. A.Ş.
Oğuz ÇiydemAygaz
Osman TurhanOpet Petrolcülük A.Ş.
Ozan Barış YılmazArçelik A.Ş.
Rüya KaradoğanTÜPRAŞ
Selim UykanKoç Holding
Serdar SağıroğluKoç Fiat Kredi Finansman A.Ş.
serpil yanıkTürkTraktör
Şeyma YılmazKoç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
Sinan ÇamlıkKoç Holding A.Ş.
Sinem TopraksevenKoçSistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tuğçe AykaçDemir Export A.Ş.
Uğur YıldızAygaz A.Ş.
Zeliha ÖnderKoçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş.
Zeynep Kabiloğlu PoyrazZer Merkezi Hizmetler ve Ticaret A.Ş.
Zeynep Naz SezerSetur Servis Turistik A.Ş.
  
9. DÖNEM – 2021 TEİD AKADEMİ MEZUNLARIMIZ
İSİM SOYİSİMFİRMA
Batuhan NarALKEV Özel Okulları
Begüm AkçalRemed Assistance
Cansu ÜnalHyundai Assan Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.
Filiz Hatipoğlu AydınlıŞişecam
Gül İncesuluPhilip Morris Sabancı
İbrahim VoyvodaTÜPRAG Metal Madencilik San. ve Tic. A.Ş.
Işılay İlgin CeylanlıSandoz A.Ş.
Koray AkyürekCoca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş.
Onur UzunoğluHyundai Assan
Özge YavuzHyundai Assan Otomotiv San ve Tic Aş
Özlem Kızıl VoyvodaPhilip Morris Sabancı Pazarlama ve Satış A.Ş.
Ruşen Gürlük YarpınarBorusan Enbw Enerji Yatirimlari ve Üretim A.Ş.
Selen KaradenizTüprag Metal Madencilik San. ve Tic. A.Ş.
Selin KüçükkayıkcıTaşkara Limak Yatırım
Volkan YorulmazPhilip Morris SA Philip Morris Sabancı Pazarlama ve Satış A.Ş.
  
8. DÖNEM – 2021 TEİD AKADEMİ MEZUNLARIMIZ
İSİM SOYİSİMFİRMA
Aydan NazlıAbdi İbrahim Otsuka İlaç
Bensu EroğluTÜPRAŞ
Burcu SevenCetinkaya
Cemile Güneş DinlenmişÇelebi Hava Servisi
Esin Elçin Doğan BudakCoca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş.
Ezgi KuralEnerjisa
Mehmet Murat GöktunaCCI
Selen Yersu Şahin YağcıAnadolu Efes
Zeliha YüzbaşıoğluMapa İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Zeynep Derya MazıcıGülçiçek Kimya
  
7. DÖNEM – 2020 TEİD AKADEMİ MEZUNLARIMIZ
İSİM SOYİSİMFİRMA
Alper AlptekinSOCAR Turkey Enerji AŞ
Bahar ÖzkanENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş.
Başak Kont SezginStatkraft Enerji A.Ş.
Begüm Büşra KırbıyıkEnerjisa Ana.Yak. E.P.S A.Ş.
Begüm Sare DemirTüv Austria Türk Belgelendirme Eğitim ve Gözetim Hizmetleri Ltd.Şti.
Begüm YılmazSocar Turkey Enerji A.Ş.
Ceren ArıcıSocar Turkey Enerji A.Ş.
Derya ÇalışkanRoketsan Roket Sanayii ve Tic. A.Ş
Derya DalkılıçPanasonic Life Solutions Türkiye
Didem MutluEnerjisa Enerji A.Ş.
Dilara AlparPenta Teknoloji
Dursun Faruk ÖztürkBaşkent Eelektrik Dağıtım A.Ş.
Eda ÖzdemirSocar Turkey Enerji A.Ş.
Ferya BursalıFrimpeks A.Ş.
Gözde KayaTüv Austria Türk
Gül TanrıöverNN Hayat ve Emeklilik A.Ş.
İnci AkınYazıcı Avukatlık Ortaklığı
irem meteDoğuş Planet
Kübra BayerSerbest
Lütfü Cihan GülmezÇalık Holding A.Ş.
Murat ÜmitAras Kargo
Mustafa Rıfat BağbaşlıoğluBaşkent Elektrik Dağıtım A.Ş.
Nafiye DikerUZ&ER – Hukuk Arabuluculuk
Nazanin Nami ÖztürkYapı ve Kredi Bankası AŞ
Necati KarabayırSOCAR Turkey Enerji AŞ
Nevra UğurluAllianz Türkiye
Okan TANGilead Sciences Ilac Ticaret Limited Sirketi
Onur BARAN AVCIEnerjisa Başkent E.P.S A.Ş.
Özen Şahinoğlu ÖzdemirSarpaş Danışmanlık A.Ş.
Özge ÖzyurtISG
Seren ÖzkarakoçEnerjisa Ana.Yak. E.P.S A.Ş.
Zeynep Candan ÇetinerÇelebi Hava Servisi
Zeynep Kurtoğlu KocagözBaşkent Elektrik Dağıtım A.Ş.
  
6. DÖNEM – 2019 TEİD AKADEMİ MEZUNLARIMIZ
İSİM SOYİSİMFİRMA
Ayşe Yeşer BalmumcuBorusan
Bilge AlınganEGE-TAV Ege Tarım Hayvancılık Yatırım Ticaret ve Sanayi A.Ş.
Bilge Ufuk TanMigros
Burak ÜlgenKPMG
Burcu Aslan TengüzMey Icki Sanayi Tic.AS
Burçak İlterKoton Mağazacılık Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
Çağdaş DönmezCoca-Cola İçecek A.Ş.
Çağdaş HemşinlioğluPanasonic Life Solutions Company
Deniz Esin KayaJohnson&Johnson
Deniz Yasemin AksuKonveyör Beyaz Eşya ve Otomotiv Yan Sanayi A.Ş.
Elçin Erdeniz OnayYandex Reklamcılık Hizmetleri Ltd. Şti
Erman BüyükdereKoton Mağazacılık Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
Fulya İlengizATÜ Turizm İşletmeciliği
Gökçe SerterJohnson&Johnson
Hatun AksuKonveyör Beyaz Eşya ve Otomotiv Yan Sanayi A.Ş.
Merve BayraktarTÜV Austria
Mustafa Alp YılmazÇukur&Yılmaz Ortak Avukatlık Bürosu
Özlem KalyoncuATÜ Turizm İşletmeciliği
Özlem TavaslıoğluMigros
Petek Bozkurtİndeks Grup
Sibel KılıçMigros
Tuğba Doğru BarutçuoğluMey Alkollü İçkiler Sanayii Ve Tic. A.Ş.
  
5. DÖNEM – 2019 TEİD AKADEMİ MEZUNLARIMIZ
İSİM SOYİSİMFİRMA
Billur EmeksizMass Hukuk Bürosu
Can YalçınTANAP Doğalgaz İletim A.Ş.
Cemal KaplanINDITEX
Deniz Nazlı OkçuCoca-Cola İçecek A.Ş.
Elif Açelya BalkıMigros Ticaret A.Ş.
Emre KotilPaksoy Ortak Avukat Bürosu
Evşen Alan NekarmanSandoz
Filiz İnelerİnci Holding
Gizem GiderTekfen Mühendislik
Gülçin ÖztitizFord Otosan
Huriye Gonca Akdeniz AkYapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Lara YılmazKPMG
Melis Alkan BölükbaşıAnadolu Efes Biracılık ve Malt San. A.Ş.
Nalan AtlanEfes Pazarlama Dağıtım ve Ticaret A.Ş.
Onur ÖztekinElif Plastik
Sevil Gülbay YılmazTOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş
Zeynep DüzgörenTÜPRAŞ
  
4. DÖNEM – 2018 TEİD AKADEMİ MEZUNLARIMIZ
İSİM SOYİSİMFİRMA
Adem BurukKastamonu Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Aslı AkbabaGüler Dinamik Gümrük Müşavirliği A.Ş.
Aslı Aşkın AlpatENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş.
Başak Tayşi BilgiliAbbVie
Beste DemirTekfen Holding A.Ş.
Candan KoçSiemens Energy
Derya CoşkunDigitürk – Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş.
Diana KutlarTekfen Holding A.Ş.
Esra Akar
Gizem BaydarMapfre Sigorta
Işıl Güneş EfeOyak Genel Müdürlüğü
İdil HaliloğluKaradeniz Holding A.Ş.
İnci BozokluoğluENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş.
Lina Amira3M Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Nur Yalçıner KılıçBimsa Uluslararası İş, Bilgi ve Yön. Sist.A.Ş
Nurcan ÇelikoğluOrs Orta Doğu Rulman Sanayii A.Ş
Özde ÜlkerGefco Taşımacılık ve Lojistik A.Ş.
Pelin GençerKPMG Türkiye
Pınar ÖzercanFord Otomotiv Sanayi A.Ş.
Serpe YenerExpanscience Laboratuvarları
Şükran ÇubuğuuzunPolat Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ulvi ÇelikoğluFeyConsultancy
Umut TuranOtis Asansör
Yıldıray EfilAnadolu Efes
  
3. DÖNEM – 2018 TEİD AKADEMİ MEZUNLARIMIZ
İSİM SOYİSİMFİRMA
Billur BarlınSolmaz Gümrük Müşavirliği A.Ş.
Büşra Karakurt KeskinerDeloitte Türkiye
Cansu KızılkayaTEİD
Cem KalpaklıoğluToros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Deniz Alev ErkanolNote Cosmetics
Erdem AkılotuSolmaz Gümrük Müşavirliği A.Ş.
Fuldem DurakReanda Danışmanlık
Güzide ArabacıoğluNokia
Haşim BayırbaşTekfen Holding A.Ş.
Levent ArslanBankpozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş.
Mehmet ÜnlüCoca-Cola İçecek A.Ş.
Mirac Uçankale YüceAlj Holding A.Ş.
Neriman DemirkanPelit Hukuk Bürosu
Nihan ÖzcanJanssen/Johnson & Johnson
Oğuzhan ÖztürkNN Hayat ve Emeklilik A.Ş.
Özge YılmazYapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Pınar ŞekerLeaseplan Otomotiv ve Servis Tic.A.Ş.
Sanem KaranAstellas İlaç
Sema DolaşoğluNN Hayat ve Emeklilik A.Ş.
Tuba PekinMavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.
Tüliz Doğansel TuralSolmaz Gümrük Müşavirliği A.Ş.
Uğur DeğirmenciKeskin & Değirmenci Hukuk
Ülkü Fatma Dönmezer UçanbaşTekfen Holding A.Ş.
Yasin ArslanKPMG Türkiye
  
2. DÖNEM – 2017 TEİD AKADEMİ MEZUNLARIMIZ
İSİM SOYİSİMFİRMA
Bahar SayılırSayılır Avukatlık ve Arabuluculuk
Baran ErsanACTECON
Bülent YenerKale Grubu Şirketleri
Canan SarıdaşAli Raif İlaç Sanayi
Erkan ÖzcanVolkswagen Doğuş Finans
Gökçe ÜnalCoca Cola İçecek
Gözde VarolVarol Hukuk
Hande AçdoyuranKPMG Türkiye
Meltem ÇınarMars Logistics
Nazlı ErcanBNP Paribas Cardiff
Oğuzhan SarıSandoz Türkiye
Yahya DurusuUGM
  
1. DÖNEM – 2016 TEİD AKADEMİ MEZUNLARIMIZ
İSİM SOYİSİMFİRMA
Ayşegül ÇarkmanArçelik
Derya ÇelikITKIB – İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri
Eda ToganSuperGroup
Elif NarinBorusan Mannesman Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Emre DoğruStratejico
F. Beyza ÖzdemirKaradeniz Holding
Füsun TetikSEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.
Gökçe HoşgelenIsuzu
Gülçin TurasayHDI Sigorta
İhsan ErçinAslan Çimento
Julide Arife ŞenolCoca-Cola İçecek
Kerim TurupçuHyundai Motor Company
Mehmet TekergülVolkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
Mesut Mehmet CengizBSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mine İzmirliDeloitte
Neslihan ErgüvenAslan Çimento
Nihan GülSEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.
Nilda Berrin AlptekinNBA Koçluk
Rüştü Ertuğrul OnurCoca-Cola İçecek
Selda ÖzacarSEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.
Selma HiçyılmazYapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Senem DalZorlu Holding
Sera Erzene YıldızACTECON
Serap TutkunKPMG Nederland
Soner BölükbaşıTYH
TEİD Akademi Mezunlarımız