TEİD Akademi Mezunlarımız 2022-02-24T14:58:33+03:00

10. Dönem TEİD Akademi x Koç Topluluğu

Ahmet Serdar Kayhan Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.
Ayça Demir Opet Petrolcülük A.Ş.
Ayşe Çağla Terzioğlu Entek elektrik üretimi a.ş.
Begüm Batmanoğlu Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.
BENGİSU BALABAN RAM DIŞ TİCARET A.Ş.
Burak Demirtaş Token Ödeme Sistemleri ve E-Para
BÜLENT SARICA KOÇ FİNANSMAN A.Ş.
Büşra DAĞ UZ Aygaz A.Ş.
Deniz Sisa KoçSistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
Derin Merve Fırat Tanı
Doğukan İlhan Divan Turizm İşletmeleri A.Ş.
Ece Büyükdeveci Yapı ve Kredi Bankası
Eda Seyhan Koç Holding A. Ş.
Ege Mutlu Otokoç Otomotiv Tic. ve San. A.Ş.
EROL SAĞLAM DİVAN TURİZM İŞELTMELERİ A.Ş.
Ersin Kaplan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Emre Kaya Demir Export A.Ş.
Emre Taşkın Koç Finansman A.Ş.
Esen Irtem Karagoz Türkiye Petrol Rafineriler A.Ş.
EZGİ  ÖZDEMİR ZER MERKEZİ  HİZMETLER VE TİC. A.Ş.
EZGİ GÜLER DİTAŞ DENİZ İŞLETMECİLİĞİ VE TANKERCİLİĞİ A.Ş.
Fatma Berna Alkan Amerikan Hastanesi
HALİDE SOLMAZ DİTAŞ DENİZ İŞLETMECİLİĞİ VE TANKERCİLİĞİ A.Ş.
Hande Yılmaz Tura Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.
Hatice Akyıldırım YKB
İrem Körgen Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Mehmet Tolga İncaz Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Melis Özsan Deniz Ford Otosan
Melis Sezgin Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş.
Mina Çetiner Özçelik Arçelik A.Ş.
MURAT ALINMIŞ Koç Fiat Kredi Finansman A.Ş.
MUSTAFA CELAL ÖZO ARÇELİK-LG KLİMA SAN. VE TİC. A.Ş.
Nilay KIRLI Opet Fuchs Madeni Yağ San. ve Tic. A.Ş
Oğuz Atmaca Otokoç Otomotiv Tic. ve San. A.Ş.
Oğuz Çiydem Aygaz
OSMAN TURHAN OPET PETROLCÜLÜK A.Ş.
Ozan Barış Yılmaz Arçelik A.Ş.
RÜYA KARADOĞAN TÜPRAŞ
Selim Uykan Koç Holding
SERDAR SAĞIROĞLU KOÇ FİAT KREDİ FİNANSMAN A.Ş.
serpil yanık TürkTraktör
Şeyma Yılmaz KoçSistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
Sinan Çamlık Koç Holding A.Ş.
Sinem Toprakseven KoçSistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tuğçe aykaç Demir export a.ş.
Uğur Yıldız Aygaz A.Ş.
Zeliha Önder Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş.
Zeynep Kabiloğlu Poyraz Zer Merkezi Hizmetler ve Ticaret A.Ş.
Zeynep Naz Sezer Setur Servis Turistik A.Ş.

9. Dönem Mezunlarımız

Batuhan Nar ALKEV Özel Okulları
BEGÜM AKÇAL REMED ASSISTANCE
Cansu Ünal Hyundai Assan Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.
Filiz Hatipoğlu Aydınlı Şişecam
Gül İncesulu Philip Morris Sabancı
İbrahim Voyvoda TÜPRAG METAL MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Işılay İlgin Ceylanlı Sandoz A.Ş.
KORAY AKYÜREK COCA-COLA SATIŞ VE DAĞITIM A.Ş.
Onur Uzunoğlu Hyundai Assan
ORHAN SÖNMEZ BALIKESİR ELEKTROMEKANİK SANAYİ TESİSLERİ A.Ş.
Özge Yavuz Hyundai Assan Otomotiv San ve Tic Aş
Özlem Kızıl Voyvoda Philip Morris Sabancı Pazarlama ve Satış A.Ş.
Ruşen Gürlük Yarpınar BORUSAN ENBW ENERJİ YATIRIMLARI VE ÜRETİM A.Ş.
Selen Karadeniz Tüprag Metal Madencilik San. ve Tic. A.Ş.
SELİN KÜÇÜKKAYIKCI TAŞKARA LİMAK YATIRIM
Volkan Yorulmaz Philip Morris SA Philip Morris Sabancı Pazarlama ve Satış Anonim Şirketi

8. Dönem Mezunlarımız

AYDAN NAZLI ABDİ İBRAHİM OTSUKA İLAÇ
Bensu Eroğlu TÜPRAŞ
Burcu Seven CETİNKAYA
Cemile Güneş Dinlenmiş Çelebi Hava Servisi
Esin Elçin Doğan Budak Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş.
Ezgi Kural Enerjisa
Mehmet Murat Göktuna CCI
Selen Yersu Şahin Yağcı Anadolu Efes
Zeliha Yüzbaşıoğlu Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş.
ZEYNEP DERYA MAZICI GÜLÇİÇEK KİMYA

7. Dönem Mezunlarımız

Alper Alptekin SOCAR Turkey Enerji AŞ
Bahar Özkan ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş.
Başak Kont Sezgin Statkraft Enerji A.Ş.
BEGÜM BÜŞRA KIRBIYIK ENERJİSA ANA.YAK.E.P.S AŞ
BEGÜM SARE DEMİR TÜV AUSTRIA TURK BELGELENDİRME EĞİTİM VE GÖZETİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.
Begüm Yılmaz SOCAR Turkey Enerji A.Ş.
Ceren Arıcı SOCAR TURKEY ENERJİ A.Ş.
Derya ÇALIŞKAN ROKETSAN  Roket Sanayii ve Tic. A.Ş
Derya Dalkılıç Panasonic Life Solutions Türkiye
DİDEM MUTLU ENERJİSA ENERJİ A.Ş.
Dilara Alpar Penta Teknoloji
Dursun FARUK ÖZTÜRK BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
EDA ÖZDEMİR SOCAR TÜRKİYE ENERJİ A.Ş.
FERYA BURSALI FRİMPEKS A.Ş.
GÖZDE KAYA TÜV AUSTRIA TURK
Gül Tanrıöver NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.
İnci Akın Yazıcı Avukatlık Ortaklığı
irem mete DOĞUŞ PLANET
KÜBRA BAYER SERBEST
Lütfü Cihan Gülmez Çalık Holding A.Ş.
Murat Ümit Aras Kargo
Mustafa RIFAT BAĞBAŞLIOĞLU BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
NAFİYE DİKER UZ&ER HUKUK – ARABULUCULUK
Nazanin Nami Öztürk Yapı ve Kredi Bankası AŞ
Necati Karabayır SOCAR Turkey Enerji AŞ
Nevra Uğurlu Allianz Türkiye
Okan TAN Gilead Sciences Ilac Ticaret Limited Sirketi
Onur BARAN AVCI ENERJİSA BAŞKENT E.P.S AŞ
Özen Şahinoğlu Özdemir Sarpaş Danışmanlık A.Ş.
Özge Özyurt ISG
SEREN ÖZKARAKOÇ ENERJİSA ANA.YAK.E.P.S AŞ
Zeynep Candan Çetiner çelebi hava servisi
ZEYNEP KURTOĞLU KOCAGÖZ BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

6. Dönem Mezunlarımız

Ayşe Yeşer Balmumcu Borusan
Bilge Alıngan EGE-TAV Ege Tarım Hayvancılık Yatırım Ticaret ve Sanayi A.Ş.
Bilge Ufuk Tan Migros
Burak Ülgen KPMG
Burcu Aslan Tengüz Mey Icki Sanayi Tic.AS
Burçak İlter Koton Mağazacılık Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
Çağdaş Dönmez Coca-Cola İçecek A.Ş.
Çağdaş Hemşinlioğlu Panasonic Life Solutions Company
Deniz Esin Kaya Johnson&Johnson
DENİZ YASEMİN AKSU Konveyör Beyaz Eşya ve Otomotiv Yan Sanayi A.Ş.
Elçin Erdeniz Onay Yandex Reklamcılık Hizmetleri Ltd. Şti
Erman Büyükdere Koton Mağazacılık Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
Fulya İlengiz ATÜ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
Gökçe Serter Johnson&Johnson
HATUN AKSU Konveyör Beyaz Eşya ve Otomotiv Yan Sanayi A.Ş.
Merve Bayraktar TÜV Austria
MUSTAFA ALP YILMAZ Çukur&Yılmaz Ortak Avukatlık Bürosu
Özlem Kalyoncu ATÜ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
Özlem Tavaslıoğlu Migros
PETEK BOZKURT İNDEKS GRUP
Sibel Kılıç Migros
Tuğba Doğru Barutçuoğlu Mey Alkollü İçkiler Sanayii Ve Tic. A.Ş.

5. Dönem Mezunlarımız

Billur Emeksiz Mass Hukuk Bürosu
Can YALÇIN TANAP Doğalgaz İletim A.Ş.
CEMAL KAPLAN INDITEX
DENİZ NAZLI OKCU COCA-COLA İÇECEK A.Ş.
Elif Açelya Balkı Migros Ticaret A.Ş.
Emre Kotil Paksoy Ortak Avukat Bürosu
Evşen Alan Nekarman Sandoz
Filiz İneler İnci Holding
Gizem Gider Tekfen Mühendislik
Gülçin Öztitiz Ford Otosan
Huriye Gonca Akdeniz Ak Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Lara Yılmaz KPMG
Melis Alkan Bölükbaşı Anadolu Efes Biracılık ve Malt San. A.Ş.
NALAN ATLAN EFES PAZARLAMA DAĞITIM ve TİCARET A.Ş.
Onur Öztekin Elif Plastik
SEVİL GÜLBAY YILMAZ TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş
Zeynep Düzgören TÜPRAŞ

4. Dönem Mezunlarımız

Adem Buruk Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Aslı Akbaba Güler Dinamik Gümrük Müşavirliği A.Ş.
Aslı Aşkın Alpat ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş.
Başak Tayşi Bilgili AbbVie
Beste Demir Tekfen Holding A.Ş.
Candan Koç Siemens Energy
Derya Coşkun Digitürk – Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi
Diana Kutlar Tekfen Holding A.Ş.
Esra Akar
Gizem Baydar Mapfre Sigorta
Işıl Güneş Efe Oyak Genel Müdürlüğü
İDİL HALİLOĞLU KARADENİZ HOLDİNG A.Ş.
İnci Bozokluoğlu ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş.
Lina Amira 3M Sanayi ve Ticaret A.Ş.
NUR YALÇINER KILIÇ BİMSA ULUSLARARASI İŞ, BİLGİ VE YÖN. SİST.A.Ş
Nurcan Çelikoğlu Ors Orta Doğu Rulman Sanayii A.Ş
Özde Ülker Gefco Taşımacılık ve Lojistik A.Ş.
Pelin Gençer KPMG Türkiye
PINAR ÖZERCAN FORD OTOMOTİV SANAYİ A.Ş.
Serpe Yener Expanscience Laboratuvarları
Şükran Çubuğuuzun Polat Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ulvi Çelikoğlu FeyConsultancy
Umut Turan Otis Asansör
Yıldıray Efil Anadolu Efes

3. Dönem Mezunlarımız

Billur Barlın Solmaz Gümrük Müşavirliği A.Ş.
Büşra Karakurt Keskiner Deloitte Türkiye
Cansu Kızılkaya TEID
Cem Kalpaklıoğlu Toros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Deniz Alev Erkanol Note Cosmetics
Erdem Akılotu Solmaz Gümrük Müşavirliği A.Ş.
Fuldem Durak Reanda Danışmanlık
Güzide Arabacıoğlu Nokia
Haşim Bayırbaş Tekfen Holding A.Ş.
Levent Arslan Bankpozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş.
Mehmet Ünlü Coca-Cola İçecek A.Ş.
Mirac Uçankale Yüce Alj Holding A.Ş.
Neriman Demirkan Pelit Hukuk Bürosu
Nihan Özcan Janssen/Johnson & Johnson
Oğuzhan Öztürk NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.
Özge Yılmaz Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Pınar Şeker Leaseplan Otomotiv ve Servis Tic.A.Ş.
Sanem Karan Astellas İlaç
Sema Dolaşoğlu NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.
Tuba Pekin Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.
Tüliz Doğansel Tural Solmaz Gümrük Müşavirliği A.Ş.
Uğur Değirmenci Keskin & Değirmenci Hukuk
Ülkü Fatma Dönmezer Uçanbaş Tekfen Holding A.Ş.
Yasin Arslan KPMG Türkiye

2. Dönem Mezunlarımız

Bahar Sayılır Sayılır Avukatlık ve Arabuluculuk
Baran Ersan ACTECON
Bülent Yener Kale Grubu Şirketleri
Canan Sarıdaş Ali Raif İlaç Sanayi
Erkan Özcan Volkswagen Doğuş Finans
Gökçe Ünal Coca Cola İçecek
Gözde Varol Varol Hukuk
Hande Açdoyuran KPMG Türkiye
Meltem Çınar Mars Logistics
Nazlı Ercan BNP Paribas Cardiff
Oğuzhan Sarı Sandoz Türkiye
Yahya Durusu UGM

1. Dönem Mezunlarımız

Ayşegül Çarkman Arçelik
Derya Çelik ITKIB – İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri
Eda Togan SuperGroup
Elif Narin Borusan Mannesman Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Emre Doğru Stratejico
F. Beyza Özdemir Karadeniz Holding
Füsun Tetik SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.
Gökçe Hoşgelen ISUZU
Gülçin Turasay HDI Sigorta
İhsan Erçin Aslan Çimento
Julide Arife Şenol Coca-Cola İçecek
Kerim Turupçu Hyundai Motor Company
Mehmet Tekergül Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
Mesut Mehmet Cengiz BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mine İzmirli Deloitte
Neslihan Ergüven Aslan Çimento
Nihan Gül SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.
Nilda Berrin Alptekin NBA Koçluk
Rüştü Ertuğrul Onur Coca-Cola İçecek
Selda Özacar SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.
Selma Hiçyılmaz Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Senem Dal Zorlu Holding
Sera Erzene Yıldız ACTECON
Serap Tutkun KPMG Nederland
Soner Bölükbaşı TYH