Öğrencilere Özel Etik Çalıştayı

Öğrencilerle Tüm Gün Etik Üzerine Çalışıldı

01 Aralık 2013 Pazar günü, tüm gün boyunca üniversite öğrencileriyle etik ve iş etiği üzerine çalışma gerçekleştirildi. Çelikel Eğitim Vakfı’nın organizasyon ve ev sahipliğinde gerçekleşen çalıştay, yaklaşık 20 kadar üniversite öğrencisinin katılımıyla, inter aktif şekilde gerçekleştirildi.

Sabah bölümünde Kuvay Sanlı, etik kavramını önceleyen üzerinde sunumda bulundu. Genel iyi, doğru eylem gibi kavramlar üzerine tartışıldı ve etiğe doğru bir yol haritası çizilmeye çalışıldı.

Öğlenden sonra Tayfun Zaman, sabah çalışılan zemin üzerinden, bugün iş dünyasının etik kavramına nasıl baktığını, uygulamalı etiğin ne demek olduğunu, neden ihtiyaç duyulduğunu öğrencilerle paylaştı. Ardından, etik ve uyum yöneticiliğinin bir iş kolu olarak yeri ve önemine değindi. Soru cevap ve katkılarla gerçekleşen çalışma saat 16.00’da son buldu.

Katıldığımız bu çalıştay, Çelikel Eğitim Vakfı’nın öğrencilere yönelik yıl boyunca sürdürdüğü eğitimlerin bir parçası olarak gerçekleşti.

Öğrencilere Özel Etik Çalıştayı

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/pit2120/:/tmp/:/var/tmp/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/php74/lib/:/usr/local/php81/lib/:/usr/local/php74/lib/:/usr/local/php82/lib/:/usr/local/lib/php/) in /home/pit2120/domains/teidakademi.com/public_html/wp-includes/l10n/class-wp-translation-controller.php on line 106