Av. Didem Kalaycıoğlu Birol

Av. Didem Kalaycıoğlu Birol

DKB Legal

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Galatasaray Üniversitesi’nde Ekonomi Hukuku alanında yüksek lisans derecesini almış olan Didem Kalaycıoğlu Birol, 2004 yılından bu yana İstanbul Barosuna kayıtlıdır.

Doğuş Holding Turizm Grubu’nda özellikle Ticaret Hukuku, Toplu ve Bireysel İş Hukuku, Rekabet Hukuku alanlarında uzman avukat olarak çalıştıktan sonra, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’de çalışmaya başlamıştır. Elektronik Haberleşme Hukuku, Rekabet Hukuku, Tüketici Hukuku ve Kişisel Verilerin Korunması Hukuku alanlarında uzmanlaşmış ve “Sektörel Hukuk Danışmanlığı Birim Müdürü” görevinden sonra “Kişisel Veri ve Rekabet Hukuku Müdürü” olarak atanmıştır. Aynı zamanda DPO (Data Protection Officer) olarak görev yapmaktadır.

Telekomünikasyon sektöründe 14 yıla yakın tecrübesi bulunan Didem Kalaycıoğlu Birol, uyum programlarının yönetilmesi konusunda da geniş bir deneyime sahiptir.

Didem Kalaycıoğlu Birol completed her undergraduate education at Istanbul University Faculty of Law. She received her master’s degree in Economic Law from Galatasaray University and has been registered with the Istanbul Bar Association since 2004.  


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/pit2120/:/tmp/:/var/tmp/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/php74/lib/:/usr/local/php81/lib/:/usr/local/php74/lib/:/usr/local/php82/lib/:/usr/local/lib/php/) in /home/pit2120/domains/teidakademi.com/public_html/wp-includes/l10n/class-wp-translation-controller.php on line 106