İnci Bozokluoğlu

İnci Bozokluoğlu

ENKA İnşaat

ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş. (ENKA) Kurumsal Sürdürülebilirlik Şefi olarak görev yapmaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi ve State University of New York İnşaat Mühendisliği mezunu olan İnci Bozokluoğlu, yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi’nde Mühendislik Yönetimi üzerine tamamlamıştır.

2011 yılında başladığı çalışma hayatında tasarım, saha ve planlama mühendisliği ve ardından Teknik ofis şefliği görevleriyle ilerlemiş ve 2015 yılında ENKA Kalite Yönetimi Departmanında çalışmaya başlamıştır. Burada yürüttüğü kalite yönetim sistemi ve prosedürlerini geliştirme, projelerde yönetim sistemi kurma, akademi yönetimi ve iç denetim görevlerinin ardından, 2018 yılında kurulan Kurumsal Sürdürülebilirlik Departmanında Sürdürülebilirlik Şefi görevini üstlenmiştir. Sürdürülebilirlik, ESG raporlaması, etik & uyum, iç denetim, risk yönetimi, iç soruşturmalar, toplum ilişkileri, sosyal uygunluk ve sorumluluk sorumluluk alanlarında çalışmaktadır. ILO İnsan Hakları Ayrıntılı İnceleme sertifikasına sahiptir ve TEİD Akademi Kurumsal Etik ve Uyum Yönetimi Sertifika Programı mezunudur. 


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/pit2120/:/tmp/:/var/tmp/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/php74/lib/:/usr/local/php81/lib/:/usr/local/php74/lib/:/usr/local/php82/lib/:/usr/local/lib/php/) in /home/pit2120/domains/teidakademi.com/public_html/wp-includes/l10n/class-wp-translation-controller.php on line 106