Harun Koyunoğlu

Aras Kargo

Aras Kargo A.Ş.  Uyum, İç kontrol ve Risk Yönetim Personeli

Nisan 2021 tarihinden itibaren Aras Kargo A.Ş. Uyum, İç kontrol ve Risk Yönetim Personeli olarak görev yapmaktadır. Daha önce ağırlıklı Bankacılık, Tüketici Finansman, GYO ve Kripto para alım-satım platformu şirketlerinde Uyum, Mevzuat, İç kontrol ve Yatırımcı İlişkileri alanında görev almıştır.  Celal Bayar Üniversitesi İşletme lisansı ve Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü Yüksek Lisans mezunu olup, SPK Düzey 3, Kurumsal Yönetim Derecelendirme, Kredi Derecelendirme, Türev Araçlar lisansı ve son olarak Kurumsal Etik ve Uyum Yöneticiliği, Kişisel Veri Koruma Yöneticisi sertifikalarına sahiptir. 

Kariyer hayatı boyunca ağırlıklı olarak Finansal güvenlik, MASAK Uyum,  AML /CFT uyum risk değerlendirmeleri, Meslek Etiği, Piyasa dürüstlüğü, Mevzuat uyum, yaptırım & ambargolar, Kişisel verilerin korunması, Risk haritalarının oluşturulması, Bankacılık ve SPK düzenlemelerine uyum düzenlemeleri, İç kontrol ve süreç kontrolleri, Yatırımcı İlişkileri konularında görev edinmiştir.  Ayrıca uyum politika ve prosedürlerinin oluşturulmasında görev almıştır. Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi (AML) ve Rüşvet ve Yolsuzluğun Engellenmesi (ABC) mevzuatına yönelik ayrıca Etik Hat yönetimi ve bu konularda çalıştığı Şirketlerde eğitim çalışmalarında rol oynamıştır.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/pit2120/:/tmp/:/var/tmp/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/php74/lib/:/usr/local/php81/lib/:/usr/local/php74/lib/:/usr/local/php82/lib/:/usr/local/lib/php/) in /home/pit2120/domains/teidakademi.com/public_html/wp-includes/l10n/class-wp-translation-controller.php on line 106