Büşra Karakurt Keskiner

Büşra Karakurt Keskiner

TAV Airports Holding

TAV Airports Holding, Etik ve Uyum Müdür Yardımcısı

Büşra Karakurt Keskiner, Eylül 2019 yılından itibaren TAV Havalimanları Holding A.Ş.’de Etik ve Uyum Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. TAV Havalimanları Holding A.Ş.’ye katılmadan önce Deloitte Türkiye’de çalışmış ve Risk & Uyum Kıdemli Uzman görevini yürütmüştür.

Kocatepe Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Büşra Karakurt Keskiner, kariyeri süresince etik & uyum politikalarının ve süreçlerinin oluşturulması, etik & uyum program kapsamında risklerin belirlenmesi ve gerekli aksiyon planlarının oluşturulması, üçüncü taraf risklerinin önlenmesi, rüşvet ve yolsuzlukla mücadele, suç gelirlerinin aklanması ve terörün finansmanın önlenmesi, ekonomik yaptırımlara uyum, suistimalle mücadele, çıkar çatışmalarının önlenmesi, etik kültürün yaygınlaştırılması ve farkındalığın artırılması konularında çalışmıştır.

Büşra Karakurt Keskiner, aynı zamanda TAV Havalimanları Holding A.Ş. ve Grup Şirketleri için, kişisel verilerinin korunması süreçlerinin yürütülmesinden de sorumlu olup, hem KVKK hem de GDPR çalışmalarını da yürütmektedir.

Büşra Karakurt Keskiner

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/pit2120/:/tmp/:/var/tmp/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/php74/lib/:/usr/local/php81/lib/:/usr/local/php74/lib/:/usr/local/php82/lib/:/usr/local/lib/php/) in /home/pit2120/domains/teidakademi.com/public_html/wp-includes/l10n/class-wp-translation-controller.php on line 106