Nuran Aksu

Nuran Aksu

Zenna Danışmanlık

1977 İstanbul doğumlu olan Nuran Aksu araştırma sektöründe iş hayatına 2000 senesinde başladı. Stratejik araştırmalar, marka yönetimi ve itibar yönetimi danışmanlığı alanında uzman olan Aksu, 2015 senesi itibariyle ZENNA Araştırma ve Danışmanlık şirketini kurmuştur.

Aksu, RepMan İtibar Araştırmaları Merkezinin kurucu danışma kurulu üyesi, Sürdürülebilir Kalkınma için Yenilikçi Çözümler Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Danışma Kurulu Üyesidir.

Her sene ortalama 5 doktora ve tez öğrencisine gönüllü olarak destek veren Aksu ayrıca RepMan Merkez İtibar Yönetimi Sertifika Programı’nın koordinatörlerinden ve eğitmenlerindendir. Nuran AKSU halklailiskiler.com’da İtibar Dünyası köşesini yazmaktadır ve her ay Digital Age ve BrandMap Dergisi’nde yazılarını paylaşmaktadır. Aksu ayrıca TÜHİD Altın Pusula Ödülleri’nde 2017 senesinden beri  jüri üyeliği yapmaktadır. İstanbul Marketing Awards 2020 senesi jüri üyesidir.

Nuran Aksu

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/pit2120/:/tmp/:/var/tmp/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/php74/lib/:/usr/local/php81/lib/:/usr/local/php74/lib/:/usr/local/php82/lib/:/usr/local/lib/php/) in /home/pit2120/domains/teidakademi.com/public_html/wp-includes/l10n/class-wp-translation-controller.php on line 106