TEİD Akademi Gizlilik Politikası

TEİD Akademi olarak, bizimle paylaştığınız kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerin gizliliğinin korunması gereğine yürekten inanmaktayız. Kişisel bilgilerinizi ne şekilde kullanacağımız hakkında size bilgi vermenin ve bu bilgilerin kullanım şekli konusunda seçenekler sunmanın da önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, bu Gizlilik Politikası’nı dikkatlice okumanızı öneriyoruz.

Bu Gizlilik Politikası’nın Kapsamı

Genel olarak bu Gizlilik Politikası, TEİD Akademi tarafından toplanan ve kullanılan tüm kullanıcı bilgileri için geçerlidir. Bu bilgiler, TEİD Akademi kayıt başvuru formu aracılığı ile (hem kurumsal hem de bireysel eğitimlerde kullanılan formlar için geçerlidir) tarafınızca sağlanan bilgilerdir.

Kişisel bilgilerinizi TEİD Akademi ile paylaşma nedenleri

Kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi bizimle paylaşmanız, size bir dizi fırsat sunabilmemize olanak tanır. Böylelikle daha kolay ve rahat bir şekilde…

* İletişim sağlayabilir ve etkinliklerimiz ile ilgili bilgi verebiliriz.

* E-Bülten gibi yayınlarımızı sizlere ulaştırabiliriz.

* Blog sayfamızda fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

* Sertifikasyon Programına kayıtlı öğrencilere özel eğitim materyallerinden faydalanabilirsiniz.

Bazen TEİD Akademi kişisel bilgilerinizi TEİD Akademi dışındaki üçüncü şahıslardan da edinebilir. Bu, katıldığınız bir konferansın kaydı, üyesi olduğunuz bir derneğin iletişim listesi olabilir.

Eğer bizzat vermediğiniz kişisel bilgilerinizin tarafımızca kullanılmasını istemiyorsanız, aşağıdaki adresten bizimle temasa geçip bunu bildirebilirsiniz. akademi@teid.org.tr

Bilgilerin paylaşılması

Size daha iyi hizmet verebilmek için sizi daha yakından tanımak isteriz.

Eğer kişiye özel tarafınıza gönderilmesini istemiyorsanız, kayıt formunda ya da yanıt kartında ilgili kutuyu işaretleyerek bu konuda bizi bilgilendirebilirsiniz. Ya da akademi@teid.org.tr adresimize iletişim listemizden çıkmak istediğinizi bildiren bir mesaj atabilirsiniz.

TEİD Akademi yalnızca aşağıdaki durumlarda bilgilerinizi TEİD Akademi dışındaki üçüncü şahıslarla paylaşacaktır:

* TEİD Akademi, başka şirketlerin desteği ile araştırma çalışması yaptığında.

* Böyle durumlarda, TEİD Akademi tarafından böyle bir çalışmanın yürütüldüğü ve ortağımızın kim olduğu hususunda size önceden bilgi verilecektir.

* Bu ortak şirketlerin çoğunlukla kişisel bilgilerinizi kullanış biçimlerini düzenleyen kendi gizlilik politikaları olduğunu unutmayınız.

* TEİD Akademi kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi ancak yasa ile zorunlu kılındığı hallerde yayınlayacaktır.

TEİD Akademi, kişisel bilgilerinizi başka üçüncü şahıslara, kendi amaçları için kullanmalarına olanak verecek şekilde satmayacak ve sağlamayacaktır.

TEİD Akademi, sipariş işlemleri, fatura işlemleri ya da sahtekarlığı önleme veya sahtekarlıkla mücadele etme amaçlarıyla gerekli olduğu haller dışında, verdiğiniz mali bilgileri (kredi kartı bilgileri gibi) başkalarıyla paylaşmayacaktır.

Zaman zaman bu Web Sitesinden başka web sitelerine linkler verilebilir. Bu sitelerin gizlilik politikalarını dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir; TEİD Akademi Gizlilik Politikası’ndan farklı olabilirler.

Bizimle paylaştığınız bilgilerin korunması

Bize emanet ettiğiniz bilgileri koruma konusundaki sorumluluğumuzun farkındayız. TEİD Akademi, güvenli sunucular, firewall’lar (güvenlik yazılımları) ve mali bilgilerin şifrelenmesi dahil, bilgilerinizi korumak için çeşitli güvenli teknikler kullanır.

TEİD Akademi web sitelerinde ayrıca sohbet odalarını, forumları, mesaj panolarını ve/veya haber gruplarını da kullanabilirsiniz. Lütfen bu alanlarda verdiğiniz, kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerin diğer kullanıcılara da açık olduğunu ve bu bilgileri açıklamaya karar vermeden önce dikkatli düşünmeniz gerektiğini unutmayınız.

Haklarınız

Kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi bize verdikten sonra bu bilgileri değiştirebilmek ya da silebilmek için makul erişime sahip olacaksınız. Bunu http://www.teidakademi.org.tr/ adresimizden talep edebilirsiniz.

Tabii ki, herhangi bir TEİD Akademi aboneliğini iptal etme ya da kişisel profilinizin bilgilerini değiştirme seçeneğiniz her zaman olacaktır.